Novosadski informativni portal 021

Sport - Ostali sportovi

Poraz Vojvodine u Kragujevcu

Odbojkaši Radničkog iz Kragujevca poveli su sa 1:0 u polufinalnoj seriji plej-ofa Viner Štediše lige protiv Vojvodine pobedom sa 3:2 (17:25, 25:20, 25:23, 15:25, 15:9).

Vojvodina večeras u Kragujevcu

Utakmicom u Kragujevcu između Radničkog i Vojvodine večeras počinje polufinalna serija odbojkaškog plej ofa.

Spartak neće da igra finale

Prva utakmica finala plej-ofa prvenstva Srbije u hokeju, u kojoj je trebalo da se sastanu Partizan i Spartak, nije odigrana zbog nedolaska subotičke ekipe.

Dva zlata za Srbiju

Mlada Boranka Bobana Veličković i ženska reprezentacija Srbije osvojile su zlatne medalje u gađanju vazdušnim pištoljem na šampionatu Evrope u norveškom mestu Meraker.

Kolašinac i Nava bez finala u Dohi

Reprezentativci Srbije u atletici Asmir Kolašinac i Goran Nava nisu uspeli da se plasiraju u finale prvenstva sveta u dvorani u Dohi.

Veliki kristalni globus za Lindzi Von

Američka skijašica Lindzi Von treću godinu uzastopno osvojila je veliki kristalni globus, pošto je danas u Garmišpartenkirhenu trijumfovala u poslednjem superveleslalomu sezone Svetskog kupa.

Sutil najbrži na treningu u Bahreinu

Vozač ekipe Fors Indija, Adrijan Sutil, zabeležio je u petak najbolje vreme na prvom treningu u Bahreinu, uoči trke u nedelju kojom počinje sezona u Formuli jedan.

Radnički bolji od Vojvodine

U poslednjem kolu mini-lige za prvaka države, odbojkaši Vojvodine izgubili su sinoć na Spensu od Radničkog rezultatom 3:2.

Helcl osvojila Svetski kup u veleslalomu

Nemačka skijašica Katrin Helcl osvojila je Svetski kup u veleslalomu, pošto je danas na takmičenju u Garmiš Partenkirhenu bila druga, iza Slovenke Tine Maze.

Šumaher provozao prvi krug u Bahreinu

Višestruki šampion Formule 1 i vozač Mercedes GP-ja Nemac Mihael Šumaher (41) i definitivno se vratio na stazu nakon što se jutros provozao na nezvaničnom treningu za Veliku nagradu Bahreina.

Gaj najbolji u superveleslalomu

Kanadski skijaš Erik Gaj osvojio je Svetski kup u superveleslalomu, pošto je pobedio danas u poslednjoj trci sezone u Garmišpartenkirhenu.

Partizan dobio Egera

Vaterpolisti Partizana u četvrtfinalu Evrolige igraće protiv Egera, pošto im je žreb, održan u Rimu, dodelio upravo mađarsku ekipu za protivnika kojeg će morati da savladaju kako bi se plasirali na završni turnir.

Vojvodina izgubila od Partizana

Prošlonedeljni osvajači kupa, odbojkaši Vojvodine poraženi su na gostovanju od Partizana sa 3:0 u 5. kola mini lige za šampiona države.